Спортсмени з Одеської області вибороли золоту та бронзову медалі

Спортсмени з Одеської області вибороли золоту та бронзову медалі на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді у хорватському Поречі.

17-річний Расул Гулієв виграв золоту медаль

17-річний Расул Гулієв став володарем золотої медалі у ваговій категорії до 57 кг, перемігши всіх своїх суперників одноголосним рішенням суддів, зокрема, бійців з Туреччини, Молдови, Азербайджану, Вірменії та Албанії.

Бронзову медаль отримав Олександр Слєсарєв

Бронзову медаль у суперважкій вазі здобув 16-річний Олександр Слєсарєв. Минулого року він став чемпіоном Європи серед юніорів, а цього разу він здобув бронзу, перемігши у чвертьфіналі бійця з Молдови, а в півфіналі поступився майбутньому чемпіону з Ірландії.

Українські боксери здобули перше командне місце

Тренери Нуреддін Алібейлі та Азер Мустафаєв підготували цих спортсменів до турніру. Українська збірна з боксу завоювала перше командне місце на чемпіонаті, здобувши 22 медалі: 8 золотих, 8 срібних і 6 бронзових.