«Промекономбанк» рус | eng            

   
33 неделя            


  Особисті фінанси       Бізнес-фінанси       Про банк  


 
 

 

Місія Промекономбанку

Сьогодні Промекономбанк - сучасний універсальний кредитно-фінансовий інститут, пріоритетні напрями нашої діяльності включають банківське обслуговування приватних осіб й підприємств малого та середнього бізнесу. Завдяки 14-річному досвіду ми забезпечуємо якісний сервіс, персональний підхід до кожного клієнта, задоволення базових потреб у фінансових продуктах.

Один з принципів - персональний, індивідуальний підхід - ми застосовуємо на всіх ринках та для всіх клієнтів. Для приватних клієнтів Промекономбанк - це банк нових стандартів взаємовідносин з клієнтом, орієнтований на якнайповніше задоволення потреб клієнта при придбанні банківських продуктів. Депозит, кредит на авто або квартиру, кредитні карти в Промекономбанку можна оформити швидко та в комфортній обстановці. Для бізнес-клієнтів ми пропонуємо гнучкість підходів в ухваленні рішень, здатність врахувати специфіку бізнесу, глибоке знання ринкових, галузевих тенденцій, особливостей конкретного регіонального ринку, досвід структуризації складних індивідуальних продуктів з метою вирішення проблем клієнта.

Місія Промекономбанку
Промекономбанк - Ваш фінансовий партнер, що працює для Вас та для збільшення Вашого фінансового добробуту, пропонує Вам кращі та індивідуально підібрані для Вас фінансові послуги, доступні в різних містах та регіонах України.

Ми цінуємо Вас та працюємо для Вас:

Клієнти: якісне обслуговування, добра репутація та надійність.
Партнери: довіра та довгострокові перспективи.
Інвестори: прозорість бізнесу та результативність діяльності.
Співробітники: якість кар'єри, відповідальність дій, іноваційність рішень та взаємодія

 
Клієнтська підтримка:
(062) 345-70-59

Безкоштовний телефон процесінгового центру
8-800-50-555-50

Кредитні карти VISA    

Узнати більше    
Кредитні карти VISA
На главную   Зворотний зв'язок   Карта сайта   Пресс-центр