ОАО КБ «Промэкономбанк» eng | укр            

   
26 неделя            


  Личные финансы   Бизнес-финансы   О банке  


 
   

Лицензия НБУ № 182 от 03.11.2011 на право проведения банковских операций

Создание сайтов в Донецке
веб-студия "АртДизайн"

 

Як вибрати депозит?

ВАТ КБ "Промекономбанк" пропонує лінійку вкладів. Ви можете вибрати депозит, що оптимально підходить саме Вам по прибутковості, терміну або додаткових умовах.

Визначивши для себе ціль розміщення коштів на депозит - збільшення, накопичування або керування - Ви з легкістю зможете визначити прийнятний для Вас вид вкладу.

Збільшення
Якщо Ви упевнені, що в той період часу, на який Ви плануєте розмістити гроші на вклад, вони Вам не знадобляться, то з метою одержання найбільш високих відсотків рекомендуємо скористатися вкладом "Діловий". Нарахування відсотків здійснюється щомісяця.

Накопичування
Якщо перед Вами мета накопичити кошти на будь-які значні витрати, то Вам необхідний вклад з необмеженою можливістю його поповнення. Завдяки додатковим внескам і нарахуванню відсотків Ви зможете вирішити це завдання. У нашій лінійці вкладів цьому критерію відповідає внесок "Накопичувальний".
Виплата відсотків здійснюється щокварталу. Вы бюджетник ли работаете на государственной службе? узнайте Будет ли повышение зарплаты в 2015 году бюджетникам и госслужащим на сайте indworldes.ru

Керування
Якщо Ваша мета - нокопичування готівкових коштів, і при цьому Ви бажаєте керувати частиною суми внеску (поповнювати рахунок, знімати готівку), Вам підійде "Бізнес-вклад". Нарахування відсотків здійснюється щомісяця.

Також дуже вигідною пропозицією стала впроваджена у Промекономбанку карт-програма "Прибуткова", яка поєднує в собі переваги строкового депозиту та платіжної карти.

 


 
Клиентская поддержка:
(056) 745-30-06

Вклады, которые улучшают благосостояние    
На главную   Обратная связь   Карта сайта   Пресс-центр