ОАО КБ «Промэкономбанк» eng | укр            

   
26 неделя            


  Личные финансы   Бизнес-финансы   О банке  


 
   

Лицензия НБУ № 182 от 03.11.2011 на право проведения банковских операций

Создание сайтов в Донецке
веб-студия "АртДизайн"

 

Чому варто вибрати карту Промекономбанку?

  • Промекономбанк - банк із 14-річною історією і солідною репутацією, що говорить про його стабільність і надійність;
  • Промекономбанк надає можливість отримувати заробітну плату на платіжні карти;
  • Промекономбанк надає можливість відкривати додаткові карти для членів Вашої родини - вони зможуть користуватися Вашими коштами, а Ви - контролювати їхні витрати;
  • Промекономбанк надає можливість отримання на картрахунок кредиту у формі поновлюваної кредитної лінії;
  • Промекономбанк надає можливість оформлення співробітникам підприємств корпоративних карт;
    Программа CheckXML разработанная специально для тестировния отчетности превосходно справляется с первоначальной задачей, что в дальнейшем позволяет избежать ошибок в отчетах.
  • Промекономбанк пропонує унікальний банківський продукт карт-програму "Прибуткова", що поєднує у собі прибутковість вкладу та гнучкість платіжної карти!

Як стати власником платіжної карти?

Щоб стати власником платіжної карти банку Промекономбанку, необхідно звернутися у відділення банку у Вашому місті. Менеджери банку допоможуть Вам оформити відповідні документи і нададуть інформацію про те, які можливості надає карта і як нею користуватися.

Документи, необхідні для відкриття рахунка платіжної карти:

Паспортний документ і оригінал ідентифікаційного коду (для громадян України). У банку Ви оформите Заяву на відкриття карткового рахунку та видачу платіжної карти й укладете Договір про відкриття картрахунку та обслуговування платіжної карти.

Куди можна звернутися з питаннями в разі потреби?

Інформацію про стан Вашого рахунка, а також виникаючі у Вас питання по здійснених операціях Ви можете адресувати в Службу підтримки власників платіжних карт 8 800 50 5555 0 (дзвонки по Україні - безкоштовно) або +38 (062) 332-45-56 (для дзвонків із-за кордону).

Де можна оформити платіжну карту?

Подати заявку на оформлення платіжної карти та оформити карту Ви можете в будь-якому відділенні Промекономбанку.

Поради власникам платіжних карт:

Платіжна карта дає Вам свободу в керуванні своїми коштами, але, безсумнівно, вимагає й прояву відповідальності. Пропонована інформація допоможе Вам уникнути неприємних ситуацій, зробить користування картою комфортним і безпечним. Дотримання цих нескладних правил забезпечить Вам схоронність Ваших коштів.

Загальна інформація:

Запишіть реквізити карти і номера телефонів Служби підтримки власників платіжних карт, по яких потрібно дзвонити у випадку втрати карти. З метою безпеки і схоронності Ваших заощаджень і для наступного звірення сум із щомісячною випискою за рахунком, а також для з'ясування спірних операцій, чеки необхідно зберігати не менш року, а не викидати поруч з касою або банкоматом. Завжди перевіряйте виписки за рахунком. Порівняйте суми покупок, зроблених по Вашій карті з торговельними чеками і квитанціями. Так ви можете легко виявити операції, зроблені не Вами. У випадку якщо Ви вважаєте, що не робили яку-небудь із покупок, зазначених у виписці, негайно сповістите про це в Банк. Щомісяця перевіряйте стан свого рахунку.

 
Клиентская поддержка:
(056) 745-30-06

Вклады, которые улучшают благосостояние    
На главную   Обратная связь   Карта сайта   Пресс-центр